E-vizitka

Moderní a cílená inzerce v regionu.

 

E-vizitka je rychlá, cenově dostupná alternativa webových stránek, kterou si u nás zvládnete vytvořit a ovládat sami. S E-vizitkou budete rychle reagovat na poptávku trhu a efektivně propagovat své zboží, služby, akce, nebo volná pracovní místa. Prezentací svých nabídek budete vytvářet obsah portálu a získáte přesné zacílení své reklamy v regionu, který chcete oslovit. Zajímá vás více? Pokračujte ve čtení.

6 důvodů, proč si pořídit E-vizitku

1

Nahrazení webových stránek

E-vizitka je stránka bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu podniku ve tvaru jsemz_____cz/vášpodnik. Na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte a které chcete oslovit.
2

Ověřený profil a Navigace

Zveřejněte své informace v rozsahu, který si určíte Vy sami. Firmy s ověřeným profilem mají možnost kdykoli své informace měnit a doplňovat. Ověřená E-vizitka je přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.
3

Polední menu a Doporučujeme

Provozujete restauraci, pizzerii, bistro? Vložte si nabídku svých snídaní, poledního menu, à la carte a nasměrujte strávníky pomocí navigace přímo k Vám. Doporučujte své zboží či služby online. Vaše nabídky uvidí zákazníci v reálném čase.
4

Události

Propagujte své události tak, aby návštěvníci získali maximum informací. Vložené události můžete kdykoli upravovat nebo opakovat.
5

Práce

Poptáváte nové pracovníky nebo brigádníky? Inzerujte své pracovní pozice v regionu bez omezení!
6

Ovladatelnost a administrace

Intuitivní a jednoduché ovládání staví E-vizitku na úroveň aplikace. Nastavením zástupce na plochu svého telefonu budete mít okamžitý přístup k administraci.

Ceník

CenaE-vizitka

6 000 Kč / rok

Per Month
  • Paušální cena
  • Atraktivní adresa
  • Správa administrátorů
  • Vývoj dalších funkcí
  • Technická podpora
Objednat
Co je E-vizitka?

E-vizitka představuje moderní způsob, jak inzerovat v regionu. E-vizitka je uživatelsky jednoduchá, intuitivní webová stránka, bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu ve tvaru: jsemz____.cz/vašefirma. Garantujte své informace v rozsahu, který si sami určíte!

E-vizitku se slevou?

Získejte slevu za doporučení! Za vámi doporučeného klienta, který u nás ještě nemá svou prezentaci vás odměníme. Příklad: doporučíte li jen tři během roku, zaplatíte pro příští období jen polovinu ceny. To je férová nabídka ne? Náš společný růst je založen na doporučení, které bývá tou nejlepší reklamou.

O projektu Jsmez.cz

Jsmez.cz spojuje krajská města v České republice, sjednocuje firmy v regionech a dává jim možnost představit své aktivity a informovat návštěvníky novou formou o regionálním dění. Portál je zajímavý i tím, že není primárně určen jako médium, ale jako platforma pro zavěšení firemních webů v regionu, které svou aktivitou a svými příspěvky tvoří až 90% obsahu stránek.

Nejčastější dotazy

Proč využít náš portál?

Nejdůležitějším faktorem nákupu E-vizitky je inzerce v regionu. Každá E-vizitka získá svou vlastní URL adresu podle názvu firmy ve tvaru jsemz___.cz/vášpodnik a na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte. Vaše prezentace bude díky portálu města zacílena na region, kde žijete a pracujete. Inzerujte kdykoliv a neomezeně.

Je nutné mít vlastní webovou stránku?

E-vizitka umí klasické webové stránky nahradit (neprovozujete-li blog či e-shop). Jednou z největších výhod je univerzálnost. Rozhodnete-li se změnit obor podnikání, jednoduše si sami v E-vizitce upravíte název a vše ostatní dle svých potřeb a můžete pokračovat v propagaci.

Jaká je cena E-vizitky?

115 Kč týdně, nebo 6 000 Kč / ročně

Nechceme, aby cena byla překážkou pro vaši prezentaci na internetu, a nejsme příznivci „baťových cen“. Proto jsme nastavili paušální cenu 6 000 Kč za rok, která zahrnuje všechny naše prémiové služby a inzertní prostor na regionálním portálu města.

Jak vzniká E-vizitka?

Vzniká přidáním nového místa přes jednoduchý formulář v záložce „přidat místo“ 

Co je ověřený profil?

Ověřený profil poskytuje majitelům účtů možnost kdykoli upravit a doplnit informace o svém podnikání a své sociální sítě. Zveřejňujte své informace a nabídky jen v rozsahu, který si určíte Vy sami.

Jak se obsluhuje E-vizitka?

Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je maximálně intuitivní. Editace E-vizitky je záležitostí na pár sekund.

Pošlete mi login a heslo na přihlášení?

Administrační práva pro úpravy E-vizitky poskytujeme ihned po zaplacení aktivace.

Pomůžete mi, pokud bude potřeba?

Ano. Zakoupením a aktivací E-vizitky spolupráce nekončí, nýbrž začíná.

Zapomněl jsem smazat/zadat aktuální nabídku. Stane se něco?

Nejvyšší prioritou je aktuálnost. Naši editoři denně dohlížející na správný chod portálu a mají vyhrazené právo smazat neaktuální nabídky, případně je nahradit za aktuální. 

Plánujete mobilní aplikaci?

Neplánujeme. Nastavením ikony zástupce na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup administraci E-vizitky. Odkaz se pak chová stejně jako aplikace.

Navigace u profilu

Ověřená E-vizitka je také přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.

Jak mohu E-vizitku objednat?

Pro objednání E-vizitky použijte formulář. Po vyplnění se Vám obratem ozveme.

Jak mohu zrušit svou E-vizitku?

Nepřejete si mít údaje na portálu? Použijte kontaktní formulář a napište nám o jakou E-vizitku se jedná a my ji odstraníme.

Proč jsme Vás nenavštívili?

Omlouváme se všem, které jsme doposud neoslovili. Projekt jsmez.cz je značně rozsáhlý, a proto není v našich silách a možnostech oslovit Vás všechny. Pokud jste dočetli až sem a máte zájem o spolupráci, napište nám. Děkujeme za přízeň a přejeme všem hezké dny.